Home

10 metų gimtadienio jubiliejus

Šiandien Boomeriui būtų sukakę 10 metų gimtadienio jubiliejus. Sveikinam.

 
Vagonėliai

Gyvybės vagonėliai – paskutinė pasmerktų beglobių viltis

Šiandien spalio 4-oji - Pasaulinė gyvūnijos diena - sveikinam visus gyvūnų mylėtojus ir globėjus! Kasdien nepaliaujamai girdime apie nužmogėjusių homo sapiens  elgesį su gyvūnais. Sveiki protu nepaaiškinamas žiaurumas, ir iki apsurdo abejingi parewigūnai atsakingos institucijos ir  deja bet aplinkiniai žmonės leidžia atsitikti tam ką skaitome naujienų portaluose. Žemiau norime paskelbti  kreipimasį kuris perduodamas iš lūpų į lūpas, el. paštu ar kitaisį manomais būdais.  Mes prisidedam, o jūs?

 
Pagalba

Pagalba gyvūnams

Pastaruoju metu, kaip niekada gyvūnų globos organizacijos tiesiog nespėja gelbėti į pačias liūdniausias situacijas patenkančių įvairiausių gyvūnų. Deja, mes niekuo nebegalėjome padėti Boomeriui, tačiau pasiryžę jo vardu padėti gyvūnų globa besirūpinančioms organizacijoms. Tai padaryti mes nusprendėme sukurdami liniją Boomerio vardu pavadintos atributikos. Labai tikimės, kad jūs įsigydami su Boomerio ir kitų gyvūnų simbolika papuoštus marškinėlius, puodelius ir kitą atrikbutiką ne tik džiaugsitės gražia simbolika bet ir realiai savo išleistai pinigais paremsite gyvūnų globos organizacijas. Visas pelnas gautas pardavus atributiką skiriamas gyvūnų globos organizacijoms. Labai tikimės jūsų palaikymo.

 
Veterinarija

Veterinarijos medicinos galimybės

Tikrai didelės, tačiau suprantama neprilygsta žmonių. Tiems, kam neteko susidurti su sunkia liga norime pasakyti, kad žinotumėte ir patys galėtumėte pasirinkti kiek ir kaip gydyti.

 
Boomer 2002-2010

Klastinga liga


Sveiki draugai!

Boomeris mintyse šiuos žodžius sakydavo nuolat, tačiau nuo šiol tai mes turėsime padaryti už jį - jo šeimininkai, jo šeima, jo gyvenimas. Jis turėjo labai daug draugų, atsisveikinti spėjo su artimiausiais, bet mes pasistengsime, kad mūsų kova su klastinga liga ir skaudūs išgyvenimai nebūtų tik istorija. Per tris ligos savaites sužinojome, tai ko nežinojome beveik aštuonerius metus, norime tai perduoti visiems Boomerio vaikams, draugams, Šarpėjų ir kitų veislių šunų augintojams. Skirkite kelias minutes savo laiko, tai galbūt gali išgelbėti nuo mūsų likimo.

 

Friends

Boomer's Motherland Kennel where Boomer was born.
Dogs Training and Sports Center Boomer's childhood, youth and big part of the life spent with all these friends in training and competition.
Lithuanian Cynolog Ical Society Boomer's friends in all dog shows.
Jakovas veterinary clinic Doctors who tried to save Boomer's life.
Veterinary clinic "Ernista" Doctors treated Boomer.